R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883672 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Ekipa ze Środy Wielkopolskiej
zaprezentowała się dziś w Warszawie

 

Andrzej Piątek trenerem-koordynatorem
kolarzy teamu Superior MTB Energy


Weronika Rybarczyk z Poznania jest jedyną kobietą w teamie Superior MTB Energy. Zdjęcie wykonane podczas zimowego zgrupowania ekipy kolarzy górskich ze Środy Wielkopolskiej w Zakopanem.
Fot. Weronika Rybarczyk audemars piguet replica watches

Były wieloletni szkoleniowiec kadry kolarzy górskich Andrzej Piątek będzie trenerem-koordynatorem grupy zawodowej Superior MTB Energy. Zespół, z bazą w Środzie Wielkopolskiej, składa się z ośmiorga młodych zawodników.

Kolarze zaprezentowali się piątek w jednej z warszawskich restauracji. Grupa istnieje od dwóch i pół roku, ale dopiero od tego sezonu posiada licencję UCI, dającą prawo startu w imprezach rangi Pucharu Świata. Z tej możliwości chce skorzystać między innymi jedyna zawodniczka w składzie - Weronika Rybarczyk.

- Grupa pod względem organizacyjnym wygląda fajnie. Podoba mi się także zaangażowanie i determinacja zawodników. Zajmuję się nimi od czterech miesięcy, a już dziś widać ogromny postęp, jaki zrobili, o czym świadczą wyniki badań wydolnościowych w Instytucie Sportu. Wszyscy zrealizowali postawione przed nimi zadania w stu procentach. Sam jestem ciekaw, na co ich będzie stać - powiedział Piątek.

Głównym zajęciem Piątka pozostaje nadal prowadzenie innej ekipy zawodowej 4F e-Vive, z utalentowaną Paulą Gorycką na czele. Z drużyną Superior MTB Energy będzie współpracował, pisząc zawodnikom indywidualne programy treningowe i nadzorując ich wykonywanie.

Właściciele grupy działają również na innych polach: organizują wyścigi MTB w Wielkopolsce i prowadzą Akademię Młodego Kolarza, w której pod opieką trenerów i animatorów są szkolone dzieci w wieku 3-12 lat.

Skład grupy zawodowej Superior MTB Energy: Weronika Rybarczyk, Wojciech Wiktor, Olaf Małek, Kacper Urbanowicz, Karol Michalski, Borys Góral, Tomasz Woźniak, Patryk Adamkiewicz.

www.menelevatorshoes.com
 

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL