R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883581 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Dobre rady na zimę

 

 cheap rc cars

 

Jeżdżę na rowerze od lat. I czynię to przez okrągły rok. Są jednak dni, gdy nie wsiadam na swe górskie bicykle - Treka 930 SHX lub Wheelera Pro 59. Dzieje się tak, gdy za oknem temperatura spada poniżej minus 10 stopni Celsjusza.

Na tym pierwszym rowerze mam komputerek Treka, wielofunkcyjny - będący prawdziwym przyjacielem cyklisty. Wskazuje dystans przejechany danego dnia, maksymalną prędkość i średnią, łączny kilometraż i także temperaturę. Jeśli chodzi o zimno, wskazuje do minus dziesięciu. Przy większym mrozie - traci pamięć.


Autor tej strony na zamarzniętym jeziorze Rusałka - 29 stycznia 2006 roku.

Ten uniwersalny licznik produkcji USA, kraju konstruktorów rowerów górskich - przykładem niech będzie Kalifornijczyk Gary Fisher, jest najlepszą wskazówką i podpowiedzią, że do granicy minus dziesięciu stopni C może pedałować.

Kilkanaście już lat jeżdżę rowerem na okrągło, także jesienią i zimą. Wielu ludzi, szczególnie młodych, zwraca się z zapytaniem, jak się ubierać w listopadzie, grudniu, styczniu i lutym, by odczuwać radość jazdy i by zarazem nie mieć dyskomfortu z powodu wyziębienia organizmu.
Więcej na stronie Dobre rady na zimę/ Jak rowerzysta powinien ubierać się jesienią i zimą?

perfect-replicas

swiss replica watches

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL