R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41536948 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wielkopolanie trenują w Hiszpanii

 

Corratec Team Poznań oraz uczestnicy Tour de Pologne dla Amatorów (Kacper i Tomasz Urbanowicz) przygotowują się do sezonu 2012


Elita wielkopolskiego kolarstwa górskiego (amatorzy) trenuje w Hiszpanii: Kacper Urbanowicz (od lewej), Tomasz Urbanowicz, Roman Kołodziejczyk i Mateusz Nowicki. Swiss Replica Watches

Ponieważ pogoda w Polsce w tym roku wybitnie nie sprzyja kolarzom, także i my postanowiliśmy dla odmiany potrenować w cieplejszym klimacie, czyli w Hiszpanii.

W drodze do L'Ametlla de Mar odwiedziliśmy LLoret de Mar pod Barceloną, gdzie przebywa na zgrupowaniu drużyna Corratec Team z Poznania z Ryszardem i Piotrem Pawlakami na czele, jak również grupy CCC Polsat Polkowice oraz BGŻ.

Hiszpania przywitała nas pięknym słońcem i temperaturą oscylującą około 14-15 stopni Celsjusza. Przez najbliższe 2 tygodnie planujemy przygotować się do sezonu według planu przygotowanego przez trenera Marka Konwy i Kacpra Urbanowicza Kubę Kurcza.

Do dyspozycji mamy ośrodek Spa z basenem, siłownią , sauną oraz masażami , także czas i warunki na regenerację po ciężkich górskich treningach. Mieszkamy w domku w centrum miasteczka rybackiego, gdzie można poczuć klimat katalońskiej gościnności.

W najbliższą sobotę jesteśmy umówieni na poranny trening z tutejszymi bikerami, którzy w każdy weekend eksplorują górskie krajobrazy. Warunki treningowe doskonałe. Na odcinku 12 kilometrów możemy się wspiąć ponad 620 metrów n.p.m, podjazdy 15% to standard, a średnia przewyższeń z 75 km treningu to 1600 metrów.

Tomasz Urbanowicz

Ze słonecznego L'Ametlla de Mar wielkopolskich fanów kolarstwa serdecznie pozdrawiają Roman Kołodziejczyk, Tomasz Urbanowicz, Mateusz Nowicki, Kacper Urbanowicz i Krzysztof Plewa
 

IWC Portuguese Replica omega replica watches Patek Philippe Replica Breitling Replica Watches

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL