R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883516 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Witaj Lloret de Mar!

 

Za tydzień Bank BGŻ Team wystartuje
w portugalskim wyścigu Volta ao Alentejo


Dariusz Batek przed rokiem startował w barwach CCC Polsat Polkowice. Mistrz Polski w maratonie MTB 2012 (tytuł wywalczył w Dąbrowie Górniczej) będzie w tym sezonie silnym punktem Bank BGŻ Teamu.

Ekipa Bank BGŻ od wtorku wieczór jest znów w Lloret de Mar. Tym razem do Hiszpanii udali się prawie wszyscy kolarze warszawskiego teamu, poza tylko Mateuszem Nowaczkiem.

13 kolarzy ekipy Zbigniewa Szczepkowskiego we wtorek wieczorem wylądowało w Hiszpanii. W Lloret de Mar będą trenować do 26 marca, ale w międzyczasie część kolarzy wystartuje w pierwszym wyścigu szosowym w tym sezonie.

Portugalski wyścig Volta ao Alentejo rozpocznie się 20, a zakończy 24 marca. W składzie na ten start awizowano: Łukasza Bodnara, Dariusza Batka, Pawła Cieślika, Mieszka Bulika, Tomasza Smolenia, Adama Stachowiaka, Mariusza Witeckiego i Błażeja Janiaczyka.

Do Hiszpanii nie poleciał tylko Mateusz Nowaczek, który został powołany przez trenera Jacka Kasprzaka na zgrupowanie kadry torowej, które odbędzie się w Chorwacji w dniach 15-29 marca.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL