R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883380 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Powstała zawodowa grupa kolarska MTB HP-Sferis

 

Joanna Jabłczyńska i pięciu mężczyzn


Joannę Jabłczyńską, braci Banachów - Roberta i Bartosza, Wojciecha Halejaka, Michała Kowalczyka i Konrada Gorzelaka w sezonie 2012 zobaczymy na wyścigowych trasach w takich oto koszulkach.

Robert Banach, Bartosz Banach, Wojciech Halejak, Michał Kowalczyk, Konrad Gorzelak i Joanna Jabłczyńska. Tych sześcioro pasjonatów kolarstwa górskiego w sezonie 2012 startować będzie w Polsce oraz na arenie międzynarodowej w barwach zawodowego zespołu HP-Sferis. Jego dyrektorem jest Piotr Kosmala.

W składzie HP-Sferis na sezon 2012 znaleźli się: Robert Banach, Bartosz Banach, Wojciech Halejak, Michał Kowalczyk i Konrad Gorzelak, którzy w sezonie 2011 reprezentowali barwy Mróz ActiveJet. W zespole pojawiła się także przedstawicielka płci pięknej - Joanna Jabłczyńska, aktorka znana głównie z serialu „Na Wspólnej”, która coraz dzielniej radzi sobie na trasach maratonów MTB.

Dyrektorem sportowym zespołu HP-Sferis jest Piotr Kosmala - pionier kolarstwa zawodowego w Polsce. W latach 90. stworzył pierwszą w Polsce zawodową grupę kolarską Mróz. Po paśmie kilkunastoletnich sukcesów na szosie, ekipa Mróz ActiveJet przeistoczyła się przed rokiem w zespół kolarstwa górskiego, stawiający sobie za główne cele rywalizację w maratonach MTB, które bardzo prężnie rozwijają się w naszym kraju.


Michał Kowalczyk (rocznik 1993) ze Swarzędza w roku ubiegłym startował w barwach grupy Mróz ActiveJet i reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy MTB na Słowacji i na Mistrzostwach Świata w Szwajcarii. Swą przygodę z kolarstwem rozpoczynał pod okiem Rafała Łukawskiego w Tarisie Puszczykowo.

Sponsorami grupy są firmy Hewlett-Packard Polska oraz Sferis Sp. z o.o.

Zespół HP-Sferis już 13 lutego wybiera się do Calpe (Hiszpania) na pierwsze, dwutygodniowe zgrupowanie przygotowawcze do sezonu 2012. Informacje na temat zespołu są dostępne na stronie internetowe zespołu www.hp-sferis.pl, a także na portalach społecznościowych Twitter i Facebook.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL