R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883644 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Pierwsze zgrupowanie za nimi

 

Paweł Cieślik z grupy Bank BGŻ zaproszony
na noworoczne spotkanie rowerzystów
nad poznańską Rusałką


Grupa kolarska Bank BGŻ zakończyła swoje pierwsze zgrupowanie przed sezonem 2013.

Zawodowa grupa kolarska Bank BGŻ w składzie Mariusz Witecki, Tomasz Smoleń, Łukasz Bodnar, Paweł Cieślik, Błażej Janiaczyk, Paweł Brylowski, Adam Stachowiak, Konrad Czajkowski, Michał Podlaski, Mieszko Bulik, Dariusz Batek, Adrian Tekliński, Mateusz Nowaczek i Patryk Komisarek zakończyła pierwsze swoje zgrupowanie przed sezonem 2013.

Tak jak powiedział podczas ostatniej kolacji dyrektor sportowy Zbigniew Szczepkowski, przez 11 dni 14 zawodników ekipy trenowało i integrowało się w Krynicy-Zdroju w gościnnych progach pensjonatu "Witoldówka".

Przez ten czas kolarze skorzystali z dobrodziejstw tamtejszych wód zdrojowych, trenowali na siłowni, sali gimnastycznej oraz basenie. W programie zgrupowania nie zabrakło również marszobiegów i treningów na rowerach oczywiście.

Nowi zawodnicy Bank BGŻ Team zdążyli już zaaklimatyzować się i wszyscy zgodnie twierdzą, że zostali świetnie przyjęci przez kolegów, a atmosfera w grupie jest naprawdę przyjazna. Potwierdzała to choćby wesoła atmosfera panująca na wspólnych posiłkach.

Zdradzimy także, że podczas tego zgrupowania powstawał film o grupie autorstwa Krzysztofa Rybarczyka. Efekty będzie można zobaczyć zaraz po Nowym Roku.


Zbigniew Szczepkowski i Paweł Cieślik. Trener i zawodnik. 68. Tour de Pologne, Bukowina Tatrzańska, 5 sierpnia 2011.

Teraz zawodnicy i członkowie grupy przygotowują się do rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Jednak nie ma tu mowy o zbytnim szaleństwie kulinarnym i sylwestrowym także, ponieważ kolejne zgrupowanie ekipy kierowanej przez Zbigniewa Szczepkowskiego rozpocznie się już 10 stycznia 2013 w Wiśle. No, chyba, że 21 grudnia 2012...

Dzisiaj (17 grudnia) miałem okazję spotkać Pawła Cieślika, jednego z czołowych kolarzy grupy Zbigniewa Szczepkowskiego. Spotkaliśmy się w sucholeskim Parku Wodnym Octopus, w jacuzzi i później na basenie sportowym.

– W tym roku przejechałem 29 tysięcy kilometrów na rowerze. Nie był do dla mnie zły rok, ale oczekiwania zawsze są większe. Wróciłem z Krynicy-Zdroju, dziś popływam przez godzinę z kolegami z Tarnowa Podgórnego - kolarzami - powiedział wielce utalentowany szosowiec, specjalista jazdy po górach.

– Startowałem w tegorocznym i ubiegłorocznym Tour de Pologne w składzie reprezentacji Polski. 10 stycznia moja grupa zaczyna kolejne zgrupowanie sportowe - w Wiśle. Pod koniec stycznia lecimy do Hiszpanii, do znanego polskim kolarzom Lloret de Mar pod Barceloną.

– Cieszę się, że przyszłoroczne Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym odbędą się w Sobótce. Lubię jeździć po górach, marzy mi się tytuł mistrza Polski. Tereny w Sobótce i wokół niej są jakby idealne dla mnie, by rywalizować z Markiem Rutkiewiczem (CCC Polsat Polkowice) o najważniejszy tytuł dla polskich kolarzy w 2013 roku.

Pawła Cieślika, reprezentanta Polski, zaprosiłem dziś na noworoczne spotkanie rowerzystów (1 stycznia 2013 roku o godzinie 13.00), które odbędzie się nad poznańskim jeziorem Rusałka. Będzie to już trzynaste spotkanie w tym właśnie miejscu, obok lokalu gastronomicznego Pani Haliny Woźniak. Zapowiada się rewelacyjnie, tym bardziej, że sponsorzy i władze - jak zawsze - pomogą mi, by to rowerowe wejście w Nowy Rok 2013 było z prawdziwym kolarskim przytupem.

www.swissreplicawatch.me

www.topreplicawatch.co

                                                                                        Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL