R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883674 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
HP-Sferis wrócił z Hiszpanii

 

Wkrótce oficjalna prezentacja grupy


Męska część ekipy HP-Sferis podczas pobytu w Hiszpanii. Jadą Bartosz Banach (na przedzie), Michał Kowalczyk, Wojciech Halejak, Robert Banach i Konrad Gorzelak.
Fot. bikeLIFE.pl

Ekipa HP-Sferis zakończyła w poniedziałek pierwsze zgrupowanie przygotowujące do sezonu 2012. Zespół prowadzony przez dyrektora sportowego Piotra Kosmalę, po dwóch tygodniach spędzonych w Polsce, ponownie wróci do hiszpańskiego Calpe.

Zawodnicy HP-Sferis w 100 procentach zrealizowali założone plany treningowe. Pomogła w tym przede wszystkim świetna pogoda, gdyż przez 14 dni tylko raz nie było słońca a w ostatnich dniach temperatura przekraczała 20 stopni. Obecnie zawodników czeka kilkunastodniowy pobyt w Polsce, podczas, którego odbędzie się, między innymi,. oficjalna prezentacja grupy. Już 9 marca zawodnicy HP-Sferis wylecą na kolejne zgrupowanie do Calpe w Hiszpanii.

- Treningi w tym miejscu to była czysta przyjemność. Idealna pogoda i górzysty teren pozwoliły nam solidnie potrenować. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonaliśmy. Przez 13 dni treningowych udało nam się spędzić 55 godzin w siodle i przejechać 1560 kilometrów - powiedział Wojciech Halejak.

Oprócz treningów, cały zespół uczestniczył również w sesji zdjęciowej oraz w materiale filmowym przygotowywanym przez Telewizję Polską. Rezultaty już niebawem na łamach strony www.hp-sferis.pl oraz w TVP Sport.

Replica Rolex Submariner Chopard Replica replica omega seamaster 007 watch omega replica watches

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL