R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883474 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Trenują tam, gdzie trenuje Alberto Contador

 

HP-Sferis na półmetku pierwszego zgrupowania


Grupa HP-Sferis na zgrupowaniu w Hiszpanii: Bartosz Banach (od lewej), Robert Banach, Wojciech Halejak, Michał Kowalczyk, Joanna Jabłczyńska i Konrad Gorzelak.
Fot. Bikelife.pl

Grupa HP-Sferis przygotowująca się do tegorocznego sezonu, uczestniczy w zgrupowaniu w hiszpańskim Calpe. Już w pełnym składzie, przy przepięknej pogodzie, kolarze Piotra Kosmali budują bazę wytrzymałościową.

Przez pierwszy tydzień zgrupowania Bartosz Banach, Robert Banach i Wojciech Halejak przejechali około 600 kilometrów i pokonali wiele górskich przełęczy. Równie mocno trenuje Joasia Jabłczyńska, którą obsługa grupy musi nawet hamować, gdyż jest ona niezwykle ambitna i ma niespożyte zapasy energii.

- Przez pierwsze dni, oprócz pracy na treningach, musieliśmy się przyzwyczaić do nowych rowerów, które są bardzo komfortowe. Każdy dzień mija bardzo szybko, gdyż Calpe i okolice są niezwykle urokliwe. Potwierdzeniem tego niech będzie choćby obecność Alberto Contadora, którego mijaliśmy na jednym z treningów - powiedział młodszy z braci Banach, Bartosz.

W piątek do ekipy dołączyli również dwaj najmłodsi zawodnicy HP-Sferis Michał Kowalczyk i Konrad Gorzelak. - Warunki do trenowania są rzeczywiście idealne. Obecnie nabijamy kilometry w ciężkim terenie, a wszystko przy współpracy z obsługą ekipy, która spełnia wszelkie nasze oczekiwania - zaznaczył Gorzelak. - Warto wspomnieć, że warunki hotelowe są na wysokim poziomie, a co najważniejsze, posiłki spełniają nasze oczekiwania. Po treningu korzystamy z odnowy biologicznej, a także masażu - dodał Michał Kowalczyk. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL