R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883349 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mróz ActiveJet trenuje w Lloret de Mar

 

Michał Kowalczyk w jednym teamie
z braćmi Banachami i Wojciechem Halejakiem


Siedmiu kolarzy grupy Mróz ActiveJet trenuje w hiszpańskim Lloret de Mar. Robert Banach (z lewej), Konrad Gorzelak, Rafał Suszko, Adrian Kucharek, Bartosz Banach, Wojciech Halejak i Michał Kowalczyk.

Od tygodnia zawodnicy Mróz ActiveJet przebywają w hiszpańskim Lloret de Mar przygotowując się do sezonu 2011. Warunki atmosferyczne są idealne do przeprowadzania treningów i nic nie zakłóca realizowania założonego planu.

Lloret de Mar jest od lat miejscem przygotowań kolarzy Mróz ActiveJet. Historia pokazuje, że właśnie w Hiszpanii można świetnie przygotować się do sezonu i odbyć treningi, które skutkują później dobrymi wynikami. Temperatura oscyluje w granicy 15-20 stopni Celsjusza.

- Mija pierwszy tydzień zgrupowania, z którego jestem bardzo zadowolony. Młodzi zawodnicy bardzo dobrze zintegrowali się z pozostałymi i sumiennie trenują pod okiem bardziej doświadczonych kolegów. Kolarze jeżdżą na szosie, przebywając na rowerze od 2 do 5 godzin - powiedział dyrektor sportowy Piotr Kosmala.

Zadowolenia z warunków nie kryją również zawodnicy. - Mamy tutaj wszystko co do szczęścia nam potrzeba. Tereny są urozmaicone, więc można wykonać każdy trening. Pogoda sprzyja, a po treningu korzystamy z odnowy biologicznej. Warto wspomnieć również o serwowanym tutaj jedzeniu. Śródziemnomorska dieta jest idealna dla kolarza - dodał Rafał Suszko, jedyny młodzieżowiec w zespole.

Zgrupowanie w Lloret de Mar potrwa jeszcze tydzień. Wraz z kolarzami Mróz ActiveJet trenują przebywający tym samym miejscu zawodnicy BDC Team. Oba zespoły w sezonie 2011 będą zarejestrowane w gronie zawodowych grup MTB.

W siedmioosobowej ekipie kierowanej przez Piotra Kosmalę znalazł się Wielkopolanin - Michał Kowalczyk ze Swarzędza, który dotąd reprezentował barwy klubu sportowego Taris Sevroll Puszczykowo.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL