R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41537364 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowerowe propozycje
na weekend - 2/3 października 2010

 

W niedzielę rajd rowerowy do Zielątkowa
"Pieczona Pyra" już po raz dwunasty

Towarzystwo Przyjaciół Gminy Suchy Las oraz mieszkańcy Zielątkowa zapraszają w najbliższą niedzielę, 3 października, na XII Rajd Rowerowy im. Leszka Roszczyka "Pieczona Pyra – Zielątkowo 2010".

Chętni do udziału w tej niezwykle sympatycznej imprezie rowerowo-turystycznej mają możliwość rozpoczęcia jazdy w trzech różnych miejscach: o godzinie 10.00 ruszą w Poznaniu (pętla PST - Piątkowo), pół godziny później dołączą do nich mieszkańcy Suchego Lasu i okolic (ul. Bogusławskiego - przy stawie "Ryga"), by o 11.00 spotkać się z tymi, którzy jako punkt startu wyznaczyli sobie Złotniki (ul. Łagiewnicka - wjazd na poligon). Można też wybrać własną trasę i dojechać na metę rajdu do Zielątkowa - polana nad Samicą Kierską, gdzie rowerzyści powinni być około godziny 12.00.

W rajdzie mogą uczestniczyć dzieci, ale pod opieką dorosłych. Każdy rowerzysta bierze udział w imprezie na własną odpowiedzialność: ubezpiecznie we własnym zakresie.
www.replicatime.me
Organizatorzy - niezawodni pod każdym względem Grażyna i Ryszard Głowaccy z Suchego Lasu (uczestnicy wielu wypraw rowerowych po Europie, w tym roku jechali po krajach nadbałtyckich i Skandynawii) - zapewniają pyry z ogniska, przysmaki stołu staropolskiego, jak i i dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie pamiątkowych plakietek rajdowych dla kolekcjonerów.

I jeszcze jedno: rajd się odbędzie bez względu na pogodę. 

Rolex Replica Watches swiss replica watches

www.ok-replicas.org

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL