R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883669 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
REHAU RELAZZO TEAM jedzie do Dolska

 

Zmienili stroje na bardziej kolorowe,
liczą na szybszą jazdę i lepsze wyniki,
ale przede wszystkim dobrą atmosferę


REHAU RELAZZO TEAM w nowych strojach. Z zawodnikami (w niebieskiej koszuli) Wojciech Gogolewski - główny organizator imprez MTB w Wielkopolsce.
Fot. REHAU RELAZZO

REHAU RELAZZO TEAM. Ta amatorska grupa kolarska pojawi się w najbliższą niedzielę w Dolsku na pierwszym w sezonie 2015 maratonie MTB w Wielkopolsce. Organizuje go Wojciech Gogolewski - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wagrowca, przy współpracy miejscowych władz miejskich oraz ośrodka Villa Natura.

Co tu dużo mówić, będzie się działo! Startujący będą mieli do pokonania dwa dystanse - krótszy (Mini) o długości 39 km i dłuższy (Mega) liczący 72 km. Można być bardziej niż przekonanym, że 12 kwietnia w Dolsku przystąpi do rywalizacji ponad 500 osób, w tym znane w całym kraju ekipy: Euro Bike Kaczmarek Electric Team, Duda-Cars Rybczyński MTB Team, Agrochest Team czy też Volkswagen Samochody Użytkowe MTB.

Wśród nich także REHAU RELAZZO TEAM. Zaczynali jako firmowa ekipa w sezonie 2012 w sile kilku osób. W dwóch następnych latach, 2013 i 2014, nabierali doświadczenia i liczebności. Podczas ostatniej imprezy w cyklu maratonów MTB Wojciecha Gogolewskiego w Łopuchowie wystartowało ich prawie dwudziestu.

– W tym roku jedziemy do Dolska z nowymi nadziejami - mówi Patryk Gagatek, koordynator teamu (w firmie jest menedżerem do spraw reklamy i marketingu). – Dotąd startowaliśmy w jasnych koszulkach z szarymi napisami, teraz będziemy bardziej kolorowi: zielony, magenta i szary - to barwy z naszego logotypu. W sezonie 2015 w naszym zespole zamierza startować aż 26 osób: to pracownicy firmy, jej klienci i przyjaciele.

– Liderem zespołu jest Michał Reck, dyrektor generalny działu przemysł i członek Zarządu REHAU w Polsce. – Ma karbonowego Gianta i w tym roku liczy na lepsze rezultaty. Ja też na to liczę - dodaje Patryk Gagatek. – Dzięki rowerowi poprawiłem swoją sprawność fizyczną i w Dolsku na swym Giancie będę starał się dotrzymać koła szefowi. Większość naszej ekipy startować będzie w całym cyklu wielkopolskich maratonów MTB na dystansie Mini.

– Jesteśmy grupą amatorską i taką chcemy pozostać. Raduje nas to, że osiągamy coraz lepsze rezultaty indywidualnie. W klasyfikacji generalnej drużyn 2014 Gogol Maraton MTB zajęliśmy 23. miejsce. Jeśli uda się nam przesunąć o pięć pozycji, to będzie dobrze, jeśli o dziesieć, to znakomicie! - takie nadzieje wyraża Patryk Gagatek.

– W pierwszych maratonach MTB w Wielkopolsce przyjeżdżałem w połowie stawki, gdzieś około dwusetnego miejsca - mówi Michał Reck (rocznik 1975). W roku ubiegłym zanotowałem progres, plasowałem się na miejscach w okolicach sześćdziesiątego. Mam świadomość, że z każdą imprezą przybywa startujących, i że miejsce 50. będzie dla mnie sukcesem.

Michał Reck jest liderem zespołu, Radosław Ostrowski (architekt z zaprzyjaźnionej firmy), Tomasz Barczyński, Bartosz Aumiller, Dawid Polewski - oni reprezentują największą moc sportową. Razem z nimi o jak najlepsze miejsca walczyć sportowo będą: Aleksander Antczak, Dariusz Budaj, Leszek Degler, Andrzej Dubil, Łukasz Duszyński, Michał Dymek, Patryk Gagatek, Grzegorz Grzelczak, Włodzimierz Grzelczak, Piotr Lisiecki, Marcin Maruszczak, Tomasz Nowak, Michał Nowicki, Lidia Ostrowska, Radosław Ostrowski, Piotr Różak, Maciej Rychlewski, Tomasz Sereda, Ireneusz Szczypski, Zbigniew Osuch, Witold Żaczek i Marcin Żurek.

Michał Reck jest związany z REHAU od dziesięciu lat, odpowiada w koncernie za ważną dywizję w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Udało się mu zbudować społeczność wokół pięknej pasji, jaką jest jazda na rowerze. W amatorskim wydaniu. Sam startuje z coraz lepszymi rezultatami i skupia wokół siebie ludzi z branży: architektów, szefów fabryk mebli i także klientów.

I jeszcze jedno: REHAU RELAZZO swym wsparciem wzbogaca scenografię maratonów MTB w Wielkopolsce i także solidnie się dokłada do puli nagród. Co będzie można zobaczyć w Dolsku już w najbliższą niedzielę 12 kwietnia.

                                                 Piotr Kurek

REHAU to uznany na całym świecie, doświadczony dostawca rozwiązań polimerowych. Dzięki stosowaniu najlepszych, starannie wyselekcjonowanych surowców, od wielu lat słynie z wysokiej jakości swoich produktów. Firma od ponad dwudziestu lat jest obecna na rynku polskim, dostarczając produkty w branży komponentów meblowych, budownictwa oraz przemysłu. REHAU jest wiodącym producentem takich produktów, jak m.in.: obrzeża meblowe, konglomeraty, materiały do wykańczania powierzchni blatów i frontów meblowych, kompozytowe deski tarasowe WPC RELAZZO, profile okienne, czy też węże przemysłowe i produkty silikonowe. Główna siedziba polskiego oddziału handlowego REHAU wraz z magazynem regionalnym znajduje się w Przeźmierowie, a zakład produkcyjny w podpoznańskim Śremie.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL