R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41537462 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W świąteczny poniedziałek trasą maratonu MTB
z Murowanej Gośliny przez Puszczę Zielonka

 

Dla pasjonatów maratonów MTB mam do przekazania dobrą wiadomość. Otóż w świąteczny poniedziałek, 13 kwietnia, będzie można przejechać w grupie trasy dwóch dystansów (mega i mini) maratonu MTB, który odbędzie się sześć dni później (19 kwietnia - niedziela) w Murowanej Goślinie i Puszczy Zielonka.

Wszyscy chętni winni zjawić się na rowerach 13 kwietnia przed godziną 11 na Nowym Rynku (Zielone Wzgórza) w Murowanej Goślinie. Będą dwa dystanse do pokonania: mega - 74 km i mini - około 40 kilometrów.

Impreza świąteczna określona została jako świąteczny rajd rowerowy "O jajeczko" - wspólny, towarzyski, bez wpisowego, żadnych nagród i gadżetów. Rajdowiczów - maratończyków, oby przy dobej pogodzie, poprowadzi w las Wojciech Gogolewski - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Taki wspólny przejazd odbędzie się po raz czwarty. W 2006 roku wzięło w nim udział 40 rowerzystów, rok później - 50, przed rokiem - 70. Jeśli dopisze pogoda, tym razem 13 kwietnia o godzinie 11 winno być ludnie, wesoło i rowerowo.

Na trasie przejazdu znajdzie się obowiązkowo Dziewicza Góra (143 metry nad poziomem morza - najwyższe wzniesienie w Puszczy Zielonka), którą 19 kwietnia maratończycy MTB będą pokonywać na końcowych kilometrach - przed dojazdem na metę. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL