R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883708 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowerami do Strzeszynka, by
podziwiać płetwonurków

 

Entuzjaści poznawania życia po wodą zapraszają dziś, 13 kwietnia - świąteczny poniedziałek, do Strzeszynka nie tylko mieszkańców Grodu Przemysła na imprezę o nazwie Poznańskie Jajo Wielkonocne.

Impreza odbędzie się już po raz dwudziesty drugi i w jej trakcie płetwonurkowie zademonstrują swe umiejętności, pokażą swój sprzęt. Śmiałkowie natomiast wystartują w pełnym emocji biegu z jajem wielkanocnym (wielkim, kolorowym dziełem ze styropianu), na dystansie kilkudziesięciu metrów - oczywiście w zimnych wodach Jeziora Strzeszyńskiego. 

www.celineoutletstore.com


Organizatorem imprezy jest Poznański Klub Płetwonurków "Delfin" L.O.K.

W poprzednich latach kilka razy uczestniczył w tej rywalizacji wiceprezydent Poznania Maciej Frankiewicz, dając publicznie pokaz swej dzielności.

Jest już świąteczną tradycją, że w wielkonocny poniedziałek w Strzeszynku licznie zjawiają się rowerzyści - nie tylko z Poznania, ale i z Kiekrza, Suchego Lasu, Swarzędza i wielu jeszcze innych miejscowości.

Słoneczko świeci dziś od rana, zatem warto podjechać rowerem na godzinę 11 do Strzeszynka, by przyjrzeć się płetwonurkom, zachęcać śmiałków do biegu z jajem i skosztować smacznej grochówki. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL