R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883707 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowerowy rajd rodzinny
w najbliższą niedzielę do Strzeszynka

 

W najbliższą niedzielę (9 listopada) odbędzie się IV Rowerowy Rajd Rodzinny. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania kilkanaście kilometrów - z Poznania do Strzeszynka.

Zbiórka wszystkich chętnych (grupy zorganizowane i turyści indywidualni) na terenie ośrodka TKKF przy ulicy Winogrady 11. Start o godzinie 10.30.


W rajdach rodzinnych organizowanych przez Wojciecha Goglewskiego, prezesa ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca, uczestniczy coraz więcej osób. Tak też i będzie w niedzielę 9 listopada 2008.

Miłośnicy przyrody i pedałowania na rowerach pojadą z Winograd ulicami Drzymały, Małopolską, przez Golęcin, tereny nad Rusałką do Strzeszynka. Na mecie rajdu odbędą się konkursy sprawnościowe. Zgłoszenia do rajdu osobiście w dniu imprezy - przed startem.

Organizatorami rajdu są: Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu, ognisko TKKF „Pałuki” z Wągrowca oraz Wydział Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Poznania.

Każdy uczestnik rajdu ma zapewnione ubezpieczenie, okolicznościowy medal oraz poczęstunek. Planowane zakończenie rajdu około godziny 14.30 przy ognisku w Strzeszynku.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL