R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883704 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W sobotę pod Poznaniem
impreza sportowo-rekreacyjna

 

III Amatorskie Otwarte Mistrzostwa Wiórka
w Kolarstwie Górskim i Przełajowym

W sobotę 22 września w Wiórku pod Poznaniem odbędą się III Amatorske Otwarte Mistrzostwa Wiórka w Kolarstwie Górskim i Przełajowym będące zarazem I Amatorskimi Otwartymi Mistrzostwami Gminy Mosina w Kolarstwie Górskim i Przełajowym.

Do udziału w imprezie sportowo-rekreacyjnej organizatorzy - Wiejskie Stowarzyszenie Integracyjne "WIESTIN" przy współudziale OSiR-u w Mosinie, Rady Sołeckiej Wiórka oraz miejscowej Szkoły Podstawowej - zapraszają dzieci, młodzież oraz mastersów.

Start i meta zostały wyznaczone przy świetlicy miejscowego sołectwa przy ulicy Podleśnej. W zawodach mogą wziąć udział osoby amatorsko uprawiające kolarstwo i turystykę rowerową niezależnie od miejsca zamieszkania; dzieci do lat 16 za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie 668-368-838 oraz na godzinę przed startem swojej kategorii wiekowej w biurze zawodów na podstawie karty zgłoszeniowej.

Impreza zostanie rozegrana w jedenastu kategoriach wiekowych, zaś trasa do przejechania wynosić będzie od 1,7 km dla najłodszych dzieci do 17 kilometrów dla mastersów. Początek o godzinie 10. Puchary, medale i nagrody rzeczowe czekają na najlepszych. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL