R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883713 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Janusz Put i Bartosz Frank
chcą pokazać swe możliwości

 

Grand Prix Kaczmarek 2023 w Sulechowie


Zawodnicy elity przed startem w Sulechowie. 8 maja 2022.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę, 7 maja, w Sulechowie odbędzie się trzecia w tym roku edycja prestiżowego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2023. Maraton zostanie przeprowadzony na ładnej trasie przygotowanej przez miejscowych fanów kolarstwa górskiego. Zgłosiło się do imprezy ponad 300 osób, ale będzie to można uczynić także w niedzielę o poranku w biurze zawodów.


– To już trzecia edycja tegorocznego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB - mówi Joanna Balawajder, koordynatorka całego przedsięwzięcia. – Serdecznie zapraszam do Sulechowa. Po imprezie w Wilkowie pod Świebodzinem, gdzie trasa nie należała do łatwych, w lubuskim mieście jazda będzie też wymagała energii i techniki.  Ale warto tu się pojawić i wystartować.

– Wszystko jest już gotowe. Będzie co robić! - mówi Łukasz Duch, dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji "Sulechowianka". – Do wielu odcinków specjalnych (singli), znanych z poprzedników imprez, dołożyliśmy jeszcze kilka nowych. Momentami będzie szerzej i nie zabraknie niespodzianek w lesie.

Trasę, jak co roku w Sulechowie, przygotowali miejscowi fani MTB skupieni w teamie BikeSul.

– Miejscowi fani MTB, jak choćby Janusz Put i Bartosz Frank, ostro trenują i przygotowują się do niedzielnego startu - podkreśla Łukasz Duch. – I chcą pokazać swe sportowe możliwości.

Do zawodów w Sulechowie, jak dotąd, zgłosiło się ponad 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Dystanse do pokonania to: Giga (72 km - trzy rundy), Mega (51 km) i Mini (29 km). Na młodzików i uczestników eleganckiej jazdy na trasie Fun czeka 8 kilometrów. Więcej szczegółów na temat sulechowskiej imprezy na stronie organizatora: https://mtb.ke.pl/, odbędą się także wyścigi dla dzieci.

                                            Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL