R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41883268 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Z Adamem Proboszem na dwa mikrofony

 

Komentator Eurosportu będzie w Zaborze


Adam Probosz komentuje kolarstwo w Eurosporcie od roku 2001.
Fot. archiwum Adama Probosza

Adam Probosz, komentator Eurosportu, pojawi się w niedzielę w Zaborze podczas dziesiątej edycji cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB i wspólnie ze mną poprowadzi prestiżową imprezę kolarską. Mówiąc najkrócej, będziemy pracować na dwa mikrofony.

Pan Adam jest komentatorem kolarstwa Eurosportu od roku 2001. Z tą dyscypliną sportu miał do czynienia od najmłodszych lat. Widział rowery w domu i dwóch braci (Marka i Piotra), którzy trenowali jazdę na szosie pod okiem Józefa Gawliczka, znakomitego przed laty kolarza - specjalistę w jeździe po górach.

– Jeden z braci, Marek, mieszka w Stanach Zjednoczonych - w słonecznej Kalifornii. Jest aktorem i reżyserem. Kiedy się spotykamy lub rozmawiamy telefonicznie, tematem wiodącym jest rower i to co dzieje się na wyścigach na świecie.

Ojczyzną prywatną Adama Probosza jest Istebna, mieszka w Warszawie. Pracuje dla Eurosportu, komentuje najważniejsze wyścigi kolarstwa na świecie. – Jeżdżę rekreacyjnie na rowerze. Mam gravelowego Treka i śmigam z przyjemnością po nadwiślańskich ścieżkach. Są ładne, przyjazne rowerzystom. Można tutaj odpocząć, poczuć wiatr na twarzy.

– Do Zaboru wybieram się z przyjemnością. Zostałem zaproszony przez Joannę Balawajder (koordynatorkę cyklu Kaczmarek Electric) i postaram się przez kilka godzin imprezy podzielić z Dobrą Wiarą Kolarską swą wiedzą - podkreśla Adam Probosz.  


                                  Piotr Kurek 
 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL